Rilski_copy


RIM_PRVI_MAJ


prvi_maj_vikend


prvi_maj_web


spa_03_copy

  Дозволете си релаксација и уживање на сите сетила...

Пакет аранжмани створени за максимално задоволство!!!


wizz_plane

Најповолни цени на авио билети до најпознатите европски

     дестинации само со WIZZ AIR!!! Европа на дланка!!!


LETO_2O14

ПОМИСЛУВАТЕ ЛИ НА СОНЦЕ, МОРЕ, ПЛАЖА??


 

                         logo

Skype: skala.travel

Add me to Skype

Chat with me

Skype Me™!

Промена на Валута

Смени 

во

  

Скала Травел

Скала Травел
Плоштад Маршал Тито бр.6, 
2400 Струмица
над градското собрание.

skala

Работно време:
пон-пет: 09:00-19:00 часот
сабота: 09:00-14:00 часот

Facebook

Share on facebook

Посетители

We have 2 guests online

Календар

April 2014
MTWTFSS
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

RENT A CAR

  Изнајмување возила

 по најповолни цени!!!

logo_renta_a_car

Информации на телефон:

034/330-311 и 078/340-311

   или во агенцијата на

 Плоштад   М.Тито бр.6

Најново !!!

   АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ ОД

          СТРУМИЦА ДО

 

VIENA, LINZ, VELS - 65 €

Секоја НЕДЕЛА во 5 часот


BELIZON, LUZERN, BERN,

ZURICH, LOZANA - 100 CHF

Секоја САБОТА во 11 часот


images123

Work And Travel USA

 ZipSkala

Студенти, не дозволувајте другите да ВИ прераскажуваат за своето лудо и незаборавно лето во Америка!!!

Доживејте го сами! Work & Travel USA програмите Ви го овозможуваат тоа!!!

Аплицирајте веднаш и добијте ја најдобрата работна позиција единствено со СКАЛА Травел и ЗИП Травел!

Добредојдовте

Skala Travel ви посакува пријатно патување...

Инф. на тел 034/330-311
078/340-311

     email: info@skala-travel.com