Апарт Хотел Belmont Банско

48 Евра


Apart hotel Belmont, Bansko

www.belmontbansko.com

 

Тип на сместување

01.12.2017 - 27.12.2017 04.01.2018 - 15.04.2018

28.12.2017 - 03.01.2018

1 Апартман 2 + 2

48,00 €

113,00 €

2 Апартман 4 + 2

68,00 €

138,00 €

 

Цената е дадена за соба/апп од вечер за наем со вклучено користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет во јавните простории, бесплатен шатл бус до гондола по распоред.

 

Доплати: појадок и вечера за дете до 5,99 год со двајца возрасно - бесплатно

Појадок – 5 еур за возрасен 3 еур за дете од 6-11,99 години

Вечера - 10 еур за возрасен 5 еур за дете од 6-11,99 години

Божиќна вечера (не задолжителна) - 25 еур за возрасен 13 еур за дете од 6-11,99 години

Новогодишна вечера (не задолжителна) - 50 еур за возрасен 25 еур за дете од 6-11,99 години

15% early booking discount за сите резервации направени до 15.09.2017 целосна уплата до  25.09.2017

10% early booking discount за сите резервации направени до 15.11.2017 целосна уплата до  25.11.2017

Попусти:

7=6, 11=9, 14=11 за престој во период од  01.12.2017 - 27.12.2017 и 04.01.2018 - 15.04.2018

7=5 за период од 01.03.2018

 

Попустите се комбинираат со early booking discount

Доплата на туристичка такса од 1 еур на ден

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311