Апарт Хотел Casa Karina 4* Банско

23 Евра


 

Apart hotel Casa Karina 4*, Bansko

 

Тип на сместување

01.12.2017 

21.12.2017

22.12.2017  26.12.2017

27.12.2017 03.01.2018

04.01.2018 28.02.2018

01.03.2018  30.04.2018

Двокреветна соба 2+2

29,00 €

34,00 €

79,00 €

35,00 €

32,00 €

Студио 2+1 (до 4 год)

30,00 €

36,00 €

61,00 €

39,00 €

34,00 €

Апартман со 1 спална 2+1

38,00 €

44,00 €

68,00 €

44,00 €

41,00 €

Апартман со 2 спални 4+2

38,00 €

44,00 €

69,00 €

44,00 €

41,00 €

Студио за 1 лице

44,00 €

52,00 €

87,00 €

54,00 €

48,00 €

Возрасен на дополнителен кревет

23,00 €

27,00 €

41,00 €

29,00 €

26,00 €

Дете од 3,99 - 11,99 год на дополнителен кревет

17,00 €

20,00 €

34,00 €

22,00 €

19,00 €

Дете од 3,99 - 11,99 год на регуларен кревет

20,00 €

22,00 €

32,00 €

25,00 €

21,00 €

 

Цените се дадени по лице од вечер на полупансион

Бесплатно користење на внатрешен базен, фитнес, сауна, парна бања, Wi-Fi

Минимум ноќевања - 5 ноќи во периодот 27.12.2017 - 28.02.2018!

Минимум ноќевања - 3 ноќи во периодот 01.12.2017 - 26.12.2017 и од

01.03.2018  - 30.04.2018!

Новогодишна вечера ( задолжителна) - 100 еур за возрасен 50 еур за дете од 5,99-11,99 години

Подземна гаража со ограничен капацитет 5,50 еур се плаќа на лице место

Baby cot – 2,50 еур од ден – се плаќа во хотел

Бањарка – се плаќа 2,5 еур од престој со депозит од 15 еур

Деца до 3,99 се сместуваат бесплатно со двајца возрасни

Early booking :

25% early booking попуст за резервации до15.08.2017 и целосна уплата  до  25.08.2017

20% early booking попуст за резервации до15.11.2017 и целосна уплата  до  20.11.2017

15% early booking попуст за резервации до 01.12.2017 и целосна уплата  до 10.12.2017

10% early booking попуст за резервации до15.12.2017 и целосна уплата  до  20.08.2017

Не е дозволена промена на име и на период направени со Early booking

7=6, 9=8, 11=10 и 14=12 NOT не се валидни во периодот од 27.12.2017 - 03.01.2018!

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311