Апарт Хотел Mont Blanc 3* Банско

38 Евра


Apart hotel Mont Blanc, Bansko

mont-blanc.banskohotelspage.com

 

Type of accommodation

01.12 - 27.12.2017 

04.01- 15.04.2018

28.12.2017 - 03.01.2018

1 апартман   2 + 2

42,00 €

88,00 €

2 апартман  4 + 2

55,00 €

113,00 €

 

Цената е дадена за апартман од вечер за наем

 

Доплати:

Појадок сув пакет – 5 еур

Користење на шатл бус повратен билет дневно 2 еур

15% early booking discount за сите резервации направени до 15.09.2017 целосна уплата до  25.09.2017

10% early booking discount за сите резервации направени до 15.11.2017 целосна уплата до  25.11.2017

Попусти:

7=6, 11=9, 14=11 за престој во период од  01.12.2017 - 27.12.2017 и 04.01.2018 - 15.04.2018

7=5 за период од 01.03.2018

 

Попустите се комбинираат со early booking discount и со појадок

Доплата на туристичка такса од 1 еур на ден

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311