Хотел Bansko Royal Towers 4 - Банско

79 Евра


Хотел Bansko Royal Towers 4, Bansko

 

Тип на сместување

27.12-03.01

НВ

04.01- 10.01

06.02-18.02

HB

01.12-26.12

11.01-05.02

19.02-20.04

HB

Апартман 1 (2+2)

€ 126,00

€ 94,00

€ 79,00

Апартман 2 (4+2)

€ 196,00

€ 152,00

€ 145,00

Возрасен на дополнителен кревет

€ 38,00

€ 24,00

€ 21,00

Цената е дадена за соба на ноќевање со појадок и вечера. Во цената е вклучено:

Бесплатно користење на базен, фитнес, сауна, џакузи.

 

Деца до 11.99 на дополнителен кревет – бесплатно

Возрасен на дополнителен кревет во апартман има 20% попуст

 

Earlybooking попуст за резервации и уплати до 15.11.2017

Минимум ноќевања - 5 ноќи во периодот  28.12.2017 – 02.01.2018

ЕВ попустот не важи за период 27.01-09.02.2018

7=6, , 10=9, 11=10, и 14=12 за сместување од 07.01.2018 – 05.02.2018 и после 19.02.2018

 

Доплати:

Новогодишна вечера (задолжителна) – 70, еур за возрасен 35 еур за дете до 2-11,99 години

Божиќна вечера (задолжителна) – 58, еур за возрасен 30 еур за дете до 2-11,99 години

 

Доплата на туристичка такса од 1 еур на ден

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311