Хотел Bansko Spa & Holidays 4* - Банско

21 Евро


Хотел Bansko Spa & Holidays 4* - Банско

 

Тип на сместување

01.12-22.12

01.03-31.03

23.12-27.12

28.12-02.01

03.01-28.02

 

HB Fit

All Fit

HB Fit

All Fit

HB Fit

All

HB Fit

All Fit

Двокреветна соба 2+1

21,00 €

27,00 €

32,00 €

38,00 €

55,00 €

/

31,00 €

35,00 €

Еднокреветна соба

32,00 €

40,00 €

49,00 €

58,00 €

83,00 €

/

47,00 €

53,00 €

Фамилијарна соба 2+3

27,00 €

32,00 €

38,00 €

45,00 €

61,00 €

/

36,00 €

41,00 €

Мансарда 2

21,00 €

26,00 €

32,00 €

38,00 €

54,00 €

/

31,00 €

35,00 €

Aпартман со 1 спална(2+2)

68,00 €

83,00 €

92,00 €

106,00 €

140,00 €

/

87,00 €

99,00 €

 

Цената е дадена по лице на ноќевање со појадок и вечера или Алл light, само во апартман цената е за 2 лица. Во цената е вклучено:

Бесплатно користење на базен, фитнес, сауна, парна бања, релакс зона, паркинг.

Превоз до Гондола по распоред на рецепција

 

Дете до 6.99 на дополнителен кревет во двокреветна соба со 2 возрасни– бесплатно

2 деца со двајца возрасни во двокреветна соба, прво дете до 6.99 – бесплатно, второ дете до 6,99 плаќа 50% од редовна цена на возрасен

Дете до 6.99 со 1 возрасен на редовен кревет плаќаат како за Еднокреветна соба

2 Деца од 7,99-13,99 со двајца возрасни во двокреветна соба плаќаат секое по 50%

Дете од 7,99-13,99 со 1 возрасен во двокреветна соба има 30% попуст

Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба 30% попуст

 

Доплати:

Новогодишна вечера (задолжителна) – 85, еур за возрасен 48 еур за дете до 4-13,99 години

Божиќна вечера (незадолжителна) – 40, еур за возрасен 25 еур за дете до 4-13,99 години

 

Доплата на туристичка такса од 1 еур на ден

All Inclusive програм:

Појадок:  од 7.30-10.00 час  (вклучено топли и ладни безалкохолни пијалоци од апарат)

Ручек: од 12.00-14.00 час (вклучено топли и ладни пијалоци од апарат, алкохолни пијалоци од локални прозводители пиво, вино, ракија)

Вечера: од 19.00-21.00 час (вклучено топли и ладни пијалоци од апарат, алкохолни пијалоци од локални прозводители пиво, вино, ракија)

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311