Хотел Friends 3* Банско

24 Евра


Hotel Friends 3*, Bansko

 

Тип на сместување

01.12 - 18.12.2017
12.03 - 15.04.2018

19.12- 25.12.2017
09.01- 22.01.2018
06.02- 11.03.2018

02.01 - 08.01.2018
23.01 - 05.02.2018

26.12.2017 

01.01.2018

Двокреветна соба

2+2 или 3 возрасни

24,00 €

26,00 €

31,00 €

48,00 €

Еднокреветна соба

34,00 €

37,00 €

44,00 €

67,00 €

Апартман за 2 лица

2+2 или 3 возрасни

69,00 €

76,00 €

90,00 €

139,00 €

Делукс апартман за 2 лица 2+2 или 3 возрасни

91,00 €

101,00 €

119,00 €

185,00 €

 

Цената е дадена по лице од вечер за ноќевање со појадок и вечера

Освен за апартманите каде цената е за 2 лица

Бесплатно користење на парна бања, сауна, jacuzzi, фитнес

Бесплатно користење шатл бус до гондола по распоред

Паркинг во зависност од расоположивиоста

Минимум ноќевања - 3 ноќи во периодот 02.01.2017 - 08.01.2018 и од

23.01.2018  - 05.02.2018!

Минимум ноќевања - 5 ноќи во периодот 26.12.2017 - 01.01.2018

Доплати: комунална такса 5 еур по лице за престој/задолжително

Користење на шатл бус повратен билет дневно 2 еур

Новогодишна вечера 62 еур за возрасен и 45 за дете од 2-11,99 год (задолжително)

Новогодишна вечера во Механа  96 еур за возрасен и 53 за дете од 2-11,99 год (незадолжително)

Божична вечера 45 еур за возрасен и 27 еур за дете 2-11,99 год (незадолжително)

Попусти:

дете од 2-11,99 год на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно

дете од 2-11,99 год на редовен кревет со двајца возрасни – плаќа 100%

две деца од 2-11,99 год со еден возрасен двете плаќаат по 50%

две деца од 2-11,99 год со двајца возрасни прво – бесплатно, второ плаќа 50%

возрасен на дополнителен кревет има попуст 30%

 

15% early booking discount за сите резервации направени до 31.10.2017 целосна уплата до  05.11.2017

10% early booking discount за сите резервации направени до 30.11.2017 целосна уплата до  05.12.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311