Хотел Gardenia 4* Банско

25 Евра


Хотел Gardenia 4* Банско

 

Тип на сместување

01.12 - 21.12

 04.03- 31.03

HB

22.12- 28.12

18.01- 03.03

HB

29.12.2017 02.01.2018 HB

03.01 06.01.2018

HB

07.01 17.01.2018

HB

Двокреветна соба 2+1 дете

€ 25,00

€ 33,00

€ 61,00

€ 38,00

€ 31,00

Двокреветна со балкон 2 лица

€ 33,00

€ 41,00

€ 79,00

€ 46,00

€ 38,00

Еднокреветна соба 1 лице

€ 37,00

€ 52,00

€ 123,00

€ 61,00

€ 48,00

Двокреветна економи 2 лица

€ 23,00

€ 30,00

€ 59,00

€ 36,00

€ 28,00

Двокреветна Lux

2+2 лица

€ 34,00

€ 40,00

€ 74,00

€ 51,00

€ 41,00

 

Цената е дадена по лице од вечер за ноќевање со појадок и вечера, во цената е вклучено:

Бесплатно коеистење на базен, фирнес, сауна, џакузи, парна бања, простор за складирање на скијачка опрема и бесплатно кроистење на шатл бус до Гондола, освен во периодот

01.12-21.12.2017

Прво дете до 6,99 год на дополнителен кревет со 2 возрасни – бесплатно

Второ дете до 6,99 год на дополнителен кревет со 2 возрасни попуст од 70%

Дете до 6,99 год на редовен лежај со 1 возрасен плаќаат како Еднокреветна соба без доплата

2 деца од 07-13,99 на дополнителни кревети со 2 возрасни – двете плаќаат по 50%

Прво дете од 07-13,99 со еден возрасен на редовен кревет попуст од 30%

Возрасен на дополнителен кревет плаќа 70%

7=6 и 14=12 за сместување од 03.01.2018

 

Минимум ноќевања - 3 ноќи во периодот  01.12 -21.12.2017 и од 04.03-31.03.2018

Доплати:

Новогодишна вечера на втори кат во таверна на хотелот (задолжителна) – 70, еур за возрасен 40 еур за дете од 7-13,99 години

Новогодишна вечера на прв кат во таверна на хотелот (задолжителна) – 100, еур за возрасен, 40 еур за дете до 6,99 год (бесплатно ако не користи вечера) и 50 еур за дете од 7-13,99 години

 

10% early booking discount за сите резервации направени со целосна уплата  до  30.11.2017

 

Доплата на туристичка такса од 1 еур на ден

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311