Хотел Grand Royale 4* Банско

24 Евра

Хотел Grand Royale 4* Банско

Хотел Гранд Ројал 4* - Банско - Зима 2017/2018

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА - период на престој од 12.01-10.04.2018 : 20% за резервација и уплата до 15.10.2017

 

15% за резервација и уплата до 15.11.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2018 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

27.12-04.01.2018

05.01-11.01.2018

01.12-26.12.2017

01.11-30.11.2017

 

Вид на сместување | Период на престој

ПП - мин.4 ноќ.

 

12.01-10.03.2018

11.03-10.04.2018

 

Студио

2+1

57.00 €

35.00 €

28.00 €

25.00 €

 

Едноспален апартман

2+2

60.00 €

37.00 €

31.00 €

28.00 €

 

Двоспален апартман

4+2

56.00 €

34.00 €

53.00 €

24.00 €

 

Еднокреветно студио

1

96.00 €

58.00 €

46.00 €

42.00 €

 

Доплата за полупансион : возрасен - 10€, дете (3-12.99 год.) - 5€

 

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.

 

Дополнителни услови :
▪ Дете до 2.99 год. - бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио - 30% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден 

 
 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311