Хотел Green Wood 4* - Банско

19 Евра


 

 

 

 

 

 

 

 

GREEN WOOD 4* - Банско

 

www.greenwood-hotel.com

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017 

 

(не важи за период 28.12-02.01.2018, не се пресметува на доплатите за полупансион и се вклучено)

 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 02.01-31.03.2018 

 

(се комбинира со попуст за рана резервација, важи за НП, ПП, АЛЛ)

 

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.12-20.12.2017

15.01-28.02.2018

21.12-27.12.2017

28.12-01.01.2018

 

Вид на сместување | Период на престој

01.03-31.03.2018

 

02.01-14.01.2018

ПП

 

Двокреветна соба

2+0

 19,00 €

 21,00 €

23,00 €

 54,00 €

 

Студио

2+2

 23,00 €

 25,00 €

27,00 €

 55,00 €

 

Едноспален апартман

2+2

 27,00 €

 29,00 €

31,00 €

  59,00 €

 

Двоспален апартман

4+2

  24,00 €

 26,00 €

 28,00 €

  59,00 €

 


Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,

 

 паркинг, интернет.

 

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 11€, дете - 7€ 

 

Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : возрасен - 17€, дете од 4-13.99 год. - 11€  (појадок, ужина, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 11-23 часот)

 

Дополнителни услови : 

 

▪ Дете до 3.99 год. на дополнително легло - бесплатно

 

▪ Прво дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - бесплатно

 

▪ Второ дете од 4-13.99 год. на дополнително легло - 50% попуст

 

▪ Возрасен на дополнително легло - 20% попуст

 

▪ Едно дете со 1 возрасен на редовно легло - 20% попуст од цената за двајца 

 

▪ Две деца со 1 возрасен - двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен 

 

▪ Еднокреветна соба - 20% попуст од цената за двајца 

 

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

 

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 110€, дете - 40€

 

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311