Хотел Maria Antoaneta 3* Банско

20 Евра

Хотел Maria Antoaneta 3* Банско

Хотел Мариа Антоанета 3* - Банско - Зима 2017/2018

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 20% за резервација и уплата до 31.10.2017

15% резервација и уплата до 30.11.2017 | 10% резервација и уплата до 21.12.2017

БОНУСИ : 6=5, 7=6 за период на престој 01.12-31.03.2018

Цените се по лице за 1 ноќевање

01.12-21.12.2017

22.12-28.12.2017

29.12-01.01.2018

14.01-05.03.2018

Вид на сместување | Период на престој

06.03-15.04.2018

02.01-13.01.2018

 

 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Двокреветна соба

2+0

20.00 €

24.00 €

52.00 €

29.00 €

Еднокреветна соба

1

35.00 €

43.00 €

100.00 €

52.00 €

Јуниор сјуит

2+1

22.00 €

25.00 €

55.00 €

30.00 €

Јуниор сјуит со кујна

2+1

23.00 €

26.00 €

56.00 €

31.00 €

Едноспален апартман

2+2

25.00 €

29.00 €

59.00 €

34.00 €

Едноспален апартман со кујна

2+2

26.00 €

30.00 €

60.00 €

35.00 €

Двоспален апартман

4+2

23.00 €

26.00 €

56.00 €

31.00 €

ПОЛУПАНСИОН + (неограничени пијалоци за време на вечерата - пиво, вино, минерална вода)

Двокреветна соба

2+0

26.00 €

30.00 €

58.00 €

35.00 €

Еднокреветна соба

1

41.00 €

49.00 €

106.00 €

58.00 €

Јуниор сјуит

2+1

28.00 €

31.00 €

49.00 €

36.00 €

Јуниор сјуит со кујна

2+1

29.00 €

32.00 €

62.00 €

37.00 €

Едноспален апартман

2+2

31.00 €

35.00 €

65.00 €

40.00 €

Едноспален апартман со кујна

2+2

32.00 €

36.00 €

66.00 €

41.00 €

Двоспален апартман

4+2

30.00 €

32.00 €

62.00 €

37.00 €

Минимален престој : 29.12-13.01.2018 - 3 ноќевања | 01.12-28.12.2017 и 14.01-15.04.2018 - 2 ноќевања.

Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.

 

Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно
▪ Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба - плаќа целосна сума
▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни - 60€, дете од 6-11.99 год.- 30€
▪ Доплата за подземен паркинг - 5€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за бебешко креветче - 3€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311