Хотел MPM Sport 4* банско

45 Евра


Хотел MPM Sport 4* банско

 

Тип на сместување

29.12-04.01

HB

05.01-11.01

HB

22.12-28.12

12.01-08.03 / HB

01.12-21.12

09.03-15.04 / HB

Двокреветна Екзекутив 2 лица

77,00 €

68,00 €

53,00 €

45,00 €

Двокреветна Делукс 2+1 лица

92,00 €

82,00 €

60,00 €

48,00 €

Апартман 4 лица

2+2

240,00 €

218,00 €

170,00 €

145,00 €

Еднокреветна екзекутив

157,00 €

136,00 €

83,00 €

75,00 €

Еднокреветна делукс

186,00 €

164,00 €

88,00 €

77,00 €

 

Цената е дадена по лице на ноќевање со појадок и вечера, само во апартман цената е за 4 лица. Во цената е вклучено:

Бесплатно користење на базен, сауна, парна бања, роман бања, џакузи. Wi-Fi

За гости кои престојуваат 3+ ноќи, една вечера во а ла карт ресторант Unique Sport со предходна резевација

Мин 3 ноќевања за период 22.12-28.12.2017

Мин 4 ноќевања за период 05.01-11.01.2018

Мин 5 ноќевања за период 29.12-04.01.2018

Дете до 1.99 на дополнителен кревет во двокреветна соба со 2 возрасни– бесплатно

Дете од 1.99 – 12,99 на дополнителен кревет во двокреветна соба со 2 возрасни – 17 еур доплата

Дете од 1.99 – 12,99 на редовен кревет има 25% попуст

Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба 30% попуст

Доплати:

Новогодишна вечера (задолжителна) – 90, еур за возрасен 50 еур за дете до 2-12,99 години

Внатрешна гаража со греење доплата од 8 еур од вечер по кола

Доплата на туристичка такса од 1 еур на ден

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311