Хотел Mura 3* Банско

24 Евра


Hotel Mura 3*, Bansko

 

Тип на сместување

29.12.2017 

11.01.2018

26.01.2018

15.02.2018

15.12.2017 - 28.12.2017

12.01.2018 - 25.01.2018

16.02.2018 - 01.03.2018

01.12.2017 - 14.01.2017

02.03.2018 - 02.04.2018

Двокреветна соба 2+1

37,00 €

30,00 €

26,00 €

24,00 €

Еднокреветна соба

54,00 €

48,00 €

43,00 €

41,00 €

 

Цената е дадена по лице од вечер за ноќевање со појадок

Доплати: комунална такса 5 еур по лице за престој/задолжително

Користење на шатл бус повратен билет дневно 2 еур

Новогодишна вечера 118 еур за возрасен и 64 за дете од 2-11,99 год (задолжително)

Божична вечера 55 еур за возрасен и 32 еур за дете 2-11,99 год (задолжително)

Попусти:

дете од 2-11,99 год на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно

дете од 2-11,99 год на редовен кревет со двајца возрасни – плаќа 50%

возрасен на дополнителен кревет има попуст 20%

 

15% early booking discount за сите резервации направени до 31.10.2017 целосна уплата до  15.11.2017

10% early booking discount за сите резервации направени до 01.11.2017 целосна уплата до  01.12.2017

 

7=6, 11=9, 14=11 за престој во период од  01.12.2017 - 27.12.2017 и 04.01.2018 - 15.04.2018

7=5 за период од 01.03.2018

 

Попустите не  се комбинираат со early booking discount

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311