Хотел Murite 4* Банско

23 Евра

Хотел Murite 4* Банско

Хотел Мурите 4* - Банско - Зима 2017/2018

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 (не важи за Нова Година)

 

15 % за резервација и уплата до 15.11.2017 (не важи за Нова Година)

 

10 % за резервација и уплата до 15.12.2017 (важи за Нова Година)

 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-23.12.2017 и 14.01-15.04.2018 (се комбинира со 10% попуст за рана резервација)

 

*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено и новогодишна вечера.

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-21.12

22.12-28.12

29.12-01.01

14.01-05.03

 

Вид на сместување | Период на престој

06.03-15.04

02.01-13.01

 

 

 

Двокреветна соба - АЗАЛИА

2+0

23.00 €

31.00 €

48.00 €

29.00 €

 

Еднокреветна соба - АЗАЛИА

1

34.00 €

47.00 €

72.00 €

43.00 €

 

Едноспален апартман - АЗАЛИА

2+2

26.00 €

35.00 €

55.00 €

32.00 €

 

Двоспален апартман - АЗАЛИА

4+2

23.00 €

31.00 €

48.00 €

29.00 €

 

Двокреветна соба - ОРХИДЕА

2+0

19.00 €

28.00 €

41.00 €

25.00 €

 

Еднокреветна соба - ОРХИДЕА

1

29.00 €

41.00 €

56.00 €

38.00 €

 

Едноспален апартман - ОРХИДЕА

2+2

23.00 €

31.00 €

48.00 €

29.00 €

 

Двоспален апартман - ОРХИДЕА

4+2

19.00 €

28.00 €

41.00 €

25.00 €

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.

 

 

 

Доплата за ALL INCLUSIVE - возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. - 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)

 

Дополнителни услови : 
▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно 
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман - бесплатно 
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман - 50% попуст 
▪ Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба - 50% попуст 
▪ Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман - 30% попуст 
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми 
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасни - 70€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање) 

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден  

 
 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311