Хотел Perun Lodge 4* Банско

28 Евра

Хотел Perun Lodge 4* Банско

PERUN LODGE 4* - Банско

www.perunlodge.bg

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

10% за резервација и уплата до 30.11.2017 (попустите за рана рез. не важат за престој од 03.01-13.01.2018)

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-13.01.2018 | 7=6 за период на престој 13.01-20.01.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)

7=6 за период на престој од 20.01-30.03.2018 (важи за резервации од 01.12.2017)

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

29.12-02.01.2018

 

 

03.01-12.01.2018

 

 

23.12-28.12.2017

 

 

20.01-03.02.2018

 

 

01.12-22.12.2017

 

13.01-19.01.2018

 

05.03-20.04.2018

Вид на сместување | Период на престој

мин. 4 ноќ.

 

04.02-04.03.2018

 

 

Студио

2+1

    62,00 €

     35,00 €

     33,00 €

     34,00 €

     28,00 €

Едноспален апартман

2+2

    67,00 €

     38,00 €

     35,00 €

     36,00 €

     30,00 €

Јуниор сјуит

2+1

    67,00 €

     38,00 €

     35,00 €

     36,00 €

30,00 

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет.

Доплата за паркинг (на рецепција) - 9€ на ден.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло - 17€ на ден

▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло - 25% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло  - 30% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018)

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан - возрасни - 80€, дете - 40€ | во зимска градина - возрасни - 70€, дете - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311