Хотел PERUN & PLATINUM CASINO 4* - Банско

31 Евро

Хотел PERUN & PLATINUM CASINO 4* - Банско

Хотел PERUN & PLATINUM CASINO 4* - Банско - Зима 2017/2018

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
10% за резервација и уплата до 31.10.2017
5% за резервација и уплата до 30.11.2017

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.02-21.02.2017

19.01-03.02.2018  

22.12-28.12.2017

29.12-

01.01.2018

Вид на сместување | Период на престој

09.01-18.01.2018

02.01-08.01.2018 

(мин.3 ноќевања) 

04.02-31.03.2018

Двокреветна соба - економи

2+1

31.00 €

38.00 €

46.00 €

72.00 €

Еднокреветна соба - економи

1

42.00 €

55.00 €

72.00 €

120.00 €

Двокреветна соба - без балкон

2+1

32.00 €

40.00 €

48.00 €

74.00 €

Еднокреветна соба - без балкон

1

44.00 €

58.00 €

74.00 €

125.00 €

Двокреветна соба - со балкон

2+1

35.00 €

42.00 €

50.00 €

77.00 €

Еднокреветна соба - со балкон

1

48.00 €

60.00 €

79.00 €

127.00 €

Јуниор сјуит

2+2

42.00 €

50.00 €

62.00 €

93.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на затоплен внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, интернет.

Дополнителни услови : 
Дете до 1.99 год. - бесплатно 
Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - бесплатно 
Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст 
Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба - 25% попуст 
Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - бесплатно 
Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит - 50% попуст 
Возрасен на дополнително легло - 20% попуст 
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 75€, дете - 40€ 
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311