Хотел Sunrise 4* Банско

28 Евра

Хотел Sunrise 4* Банско

 

Хотел Санрајс 4* - Банско - Зима 2017/2018

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.09.2017 (попустите не се комбинираат)

 

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

29.12-01.01.2018

02.01-09.01.2018

22.12-28.12.2017

01.12-21.12.2017

 

26.01-11.02.2018

10.01-25.01.2018

05.03-31.03.2018

 

Вид на сместување | Период на престој

 

12.02-04.03.2018

 

 

БОНУСИ :

/

7=6

7=6/6=5

7=5/6=5/5=4/4=3

 

Студио

2+1

55.00 €

33.00 €

30.00 €

28.00 €

 

Едноспален апартман

2+2

60.00 €

35.00 €

32.00 €

30.00 €

 

Двоспален апартман

4+2

55.00 €

35.00 €

32.00 €

30.00 €

 

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет.

 

 

Дополнителни услови : 
▪ Дете до 2.99 год. на дополнително легло - бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло - 30% попуст
▪ За сместување во еднокреветна соба се плаќа 70% од сумата за 2 лица
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително, додека има места во ресторанот) : возрасни - 75€, деца од 6-13.99 год. - 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден 

 
 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311