Хотел Vihren Palace 4* Банско

36 Евра

Хотел Vihren Palace 4* Банско

 

Хотел Вихрен Палас 4* - Банско - Зима 2017/2018

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 01.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 16.11.2017

 

БОНУСИ : 7=5, 14=10 за период на престој 02.01-01.04.2018 (не се комбинира со попуст за рана резервација)

 

Цените се по лице за 1 ноќевање

28.12-01.01.2018

01.12-27.12.2017

02.01-09.03.2018

 

Вид на сместување | Период на престој

 

10.03-01.04.2018

 

 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

Студио

2+1

57.00 €

36.00 €

45.00 €

 

Едноспален апартман

2+2

63.00 €

42.00 €

51.00 €

 

Двоспален апартман

4+2

49.00 €

34.00 €

40.00 €

 

ПОЛУПАНСИОН

 

Студио

2+1

69.00 €

48.00 €

57.00 €

 

Едноспален апартман

2+2

75.00 €

54.00 €

63.00 €

 

Двоспален апартман

4+2

60.00 €

43.00 €

52.00 €

 

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, детски кат.

 

 

Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно 

 

▪ Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло :

НП

12.00 €

10.00 €

12.00 €

 

ПП

22.00 €

19.00 €

22.00 €

 

▪ Возрасен на дополнително легло :

НП

43.00 €

22.00 €

30.00 €

 

ПП

55.00 €

34.00 €

42.00 €

 

 

▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло - 50% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни - 85€, дете од 6-11.99 год.- 30€
▪ Доплата за бебешко креветче - 4€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден 

 
 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311