Вили Jagoda i Malina 3* Боровец

45 Евра

Вили Jagoda i Malina 3* Боровец

 

Вила Јагода и Малина 3* - Боровец - Зима 2017/2018

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017

 

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.12.2017

 

 

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона (попустите НЕ се комбинираат)

 

 

Цените се за наем на вила за 1 ноќевање

01.12-28.12.2017

29.12-02.01.2018

 

03.01-23.01.2018

 

 

Вид на сместување | Период на престој

24.01-31.03.2018

 

ЈАГОДА

4+0

45.00 €

85.00 €

50.00 €

 

ЈАГОДА СО САУНА

4+0

50.00 €

90.00 €

55.00 €

 

МАЛИНА

4+2

50.00 €

90.00 €

55.00 €

 

Во цената е вклучено :  ноќевање, паркинг.

 

 

Дополнителни услови :

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 60€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 
 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311