Хотел Borovets Hills 5* - Боровец

33 Евра


BOROVETS HILLS 5* - Боровец
www.borovetshills-bg.com 
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 08.01-07.02.2018 (попустите се комбинираат)

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

 

15.10-21.12.2017

22.12-28.12.2017

 

 

 

 

05.01-11.01.2018

01.04-30.04.2018

12.01-08.02.2018

09.02-17.02.2018
Вид на сместување | Период на престој

18.02-31.03.2018

 

 

Двокреветна соба 

2+1   42,00 €   51,00 €     46,00 €     33,00 €
Студио 2+2    48,00 €    60,00 €     53,00 €     38,00 €
Едноспален апартман 2+2    54,00 €    65,00 €     59,00 €     43,00 €
Двоспален апартман - лукс *цена за 4 лица 4+2   156,00 €   178,00 €   169,00 €   121,00 €
Еднокреветна соба 1     65,00 €     89,00 €     70,00 €     50,00 €

 

Во цената е вклучено :  појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет

 

Дополнителни услови : 

▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло - 60% попуст од цената за лице
▪ Дете од 4-11.99 год. на редовно легло - 40% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311