Хотел Iglika Palace 4* Боровец

25 Евра

Хотел Iglika Palace 4* Боровец

 

Хотел Иглика Палас 4* - Боровец - Зима 2017/2018

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 за стандард соба и студио, 15% за економи соба

 

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017

 

 

(попусите на важат за Нова Година)

 

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

19.12-25.12.2017

26.12-01.01.2018

02.01-19.01.2018

20.01-02.02.2018

05.03-09.04.2018

 

Вид на сместување | Период на престој

17.02-04.03.2018

 

03.02-16.02.2018

 

 

 

Двокреветна соба - стандард

2+2

31.00 €

46.00 €

37.00 €

31.00 €

28.00 €

 

Студио

2+2

29.00 €

46.00 €

37.00 €

29.00 €

25.00 €

 

Еднокреветна соба - стандард

1+1

44.00 €

90.00 €

55.00 €

43.00 €

40.00 €

 

Двокреветна соба - економи

2+0

25.00 €

75.00 €

31.00 €

20.00 €

18.00 €

 

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера, кафе пауза (од 16-17ч.), користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.

 

 

Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба - бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во соба - 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 25% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен во соба - 25% попуст (за Нова Година се наплаќа редовна сума, без попуст)
▪ НАПОМЕНА : за сместување во студио се наплаќаат 3 редовни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 55€, дете - 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден  

 
 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311