Хотел Samokov 4* Боровец

26 Евра

Хотел Samokov 4* Боровец

 

Хотел Самоков 4* - Боровец - Зима 2017/2018

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 31.10.2017

 

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

 

 

БОНУСИ : 5=4, 6=5, 7=6...14=12 за пристигнувања од 05.01-31.01.2018 (вкл.) и од 01.03-31.03.2018 (вкл.) - важи за рез. од 01.12.2017

 

 

Цените се по лице за 1 ноќевање

29.12-04.01.2018

05.01-12.01.2018

13.01-02.02.2018

20.12-28.12.2017

 

Вид на сместување | Период на престој

(мин. 5 ноќ.)

03.02-16.02.2018

17.02-26.02.2018

27.02-31.03.2018

 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

Двокреветна соба

2+1

           52.00 €

          39.00 €

          33.00 €

          26.00 €

 

ПОЛУПАНСИОН

 

Двокреветна соба

2+1

           55.00 €

          43.00 €

          37.00 €

          31.00 €

 

 

Во цената е вклучено :  појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.

 

 

Дополнителни услови :

▪ Деца до 4.99 год. - бесплатно

▪ Деца од 5-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 15% попуст

▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 50% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба - 20€ на ден

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 50€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 
 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311