Хотел Yanakiev 4* Боровец

38 Евра

Хотел Yanakiev 4* Боровец

 

Хотел Јанакиев 4* - Боровец - Зима 2017/2018

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2017

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-22.12.2017

23.12-29.12.2017

30.12-05.01.2018

06.01-12.01.2018

24.02-01.04.2018

 

Вид на сместување | Период на престој

ПП - мин.4 ноќ.

13.01-09.02.2018

 

10.02-23.02.2018

 

 

Двокреветна соба

2+1

38.00 €

60.00 €

88.00 €

74.00 €

41.00 €

 

Едноспален апартман

2+2

50.00 €

72.00 €

115.00 €

92.00 €

56.00 €

 

Еднокреветна соба

1+1

60.00 €

95.00 €

150.00 €

120.00 €

66.00 €

 

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, користење на сауна, парна бања и лакониум за возрасни лица (од 15-19 ч.), паркинг, интернет.

 

 

Дополнителни услови :

 ▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно

 ▪ Деца од 6-12.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст

 ▪ Деца од 6-12.99 год. на дополнително легло во апартман - 8€ на ден  

 ▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 30% попуст  

 ▪ Возрасен на дополнително легло во апартман - 15€ на ден

 ▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло - се наплаќа за еднокреветна соба

 ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 90€, дете - 50€

 ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден  

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311