Хотел Perelik 4* Пампорово

59 Евра

Хотел Perelik 4* Пампорово

 

Хотел Перелик 4* - Пампорово - Зима 2017/2018

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 01.12.2017

 

Цените се по лице за 1 ноќевање

16.12-25.12.2017

16.12-25.12.2017

03.01-31.03.2018

03.01-31.03.2018

Вид на сместување | Период на престој

ALL Inc. Flexy

ПП Flexy

ALL Inc. Flexy + лифт карта

ПП Flexy + лифт карта

Еднокреветна соба

1

66.00 €

57.00 €

79.00 €

69.00 €

Двокреветна соба - супериор

2+2

53.00 €

46.00 €

68.00 €

59.00 €

Едноспален апартман

2+2

66.00 €

57.00 €

79.00 €

69.00 €

Двоспален апартман

4+2

63.00 €

54.00 €

76.00 €

66.00 €

Дете до 6.99 год. на дополнително легло

 Бесплатно

Дете од 7-11.99 год. на дополнително легло

28.00 €

24.00 €

35.00 €

31.00 €

Дете до 6.99 год. на редовно легло

22.00 €

20.00 €

23.00 €

31.00 €

Дете од 7-11.99 год. на редовно легло

36.00 €

32.00 €

48.00 €

43.00 €

Возрасен на дополнително легло

41.00 €

35.00 €

55.00 €

48.00 €

 

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, фитнес, сауна, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернет

 

ОПИС за ALL INCLUSIVE FLEXY и ALL INCLUSIVE FLEXY + лифт карта :

Појадок /07:30-10:00/ во основен ресторан Перелик. Пијалоци - кафе, чај, млеко, безалохолни пијалоци, вода.

Ужина /10:30-12:00/ во лоби бар. Пијалоци - кафе, чај, безалохолни пијалоци, вода, пиво, вино.

Ручек /12:00-14:00/ во ресторан Малина на ски пистите или основен ресторан Перелик.

Пијалоци во ресторан Малина на ски пистите - кафе, чај, безалкохолни пијалоци, вода.

Пијалоци во основен ресторан Перелик  - кафе, чај, безакохолни пијалоци, вода, пиво, вино.

Ужина /14:30-16:00/ во ресторан Малина на ски пистите или лоби бар. Пијалоци - кафе, чај, безалохолни пијалоци, вода.

Пијалоци во лоби бар /14:30-22:00/ - кафе, чај, безалохолни пијалоци, вода, пиво, вино, коктели.

Вечера /18:30-21:00/ во основен ресторан Перелик. Пијалоци - безалкохолни пијалоци, вода, пиво, вино, вотка, ракија, виски.

ОПИС за ПОЛУПАНСИОН FLEXY и ПОЛУПАНСИОН FLEXY + лифт карта :

Појадок /07:30-10:00/ во основен ресторан Перелик. Пијалоци - кафе, чај, млеко, безалохолни пијалоци, вода.

Вечера /18:30-21:00/ во основен ресторан Перелик. Пијалоци - безалкохолни пијалоци, вода, пиво, вино, вотка, ракија, виски.

FLEXY ЛИФТ КАРТА : дава достап до двете ски зони Пампорово и Мечи Чал, бројот на ноќевања е бројот на денови за користење на ски карта, има можност за полудневно користење во текот на првиот и последниот ден од престојот.

 

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311