Хотел Snezhanka 3* Пампорово

23 Евра

Хотел Snezhanka 3* Пампорово

 

Хотел СНЕЖАНКА 3* - Пампорово - Зима 2017/2018

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

 

БОНУСИ : 7=6 за дата на пристигнување од 15.12-22.12.2017, 02.01-18.01.2018, 04.02-10.04.2018

(попустите се комбинираат)

 

Цените се за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН

29.12-02.01.2018

21.12-28.12.2017

09.12-20.12.2017

 

Вид на сместување | Период на престој

(мин.4 ноќ.)

03.01-07.03.2018

08.03-31.03.2018

 

Двокреветна соба - цена по лице

2+1

63.00 €

26.00 €

23.00 €

 

Едноспален апартман - цена за соба

2+2

184.00 €

79.00 €

68.00 €

 

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, паркинг, интернет.

 

 

Дополнителни услови :

▪ Дете до 5.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 70% попуст

▪ Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман - бесплатно

▪ Трет и четврт возрасен во апартман - доплата 10 евра на ден

▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 50% попуст

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 50€, дете (4-11.99 год.) - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 
 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311