Katarino spa Банско

49 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 

SPA Hotel Katarino 4*, Bansko

 

Тип на сместување

Полупансион

01.12-20.12.2018

17.02-09.03.2019

21.12-27.12.2018

04.01-16.02.2019

28.12.2018

03.01.2019

10.03-11.04.2019

 

Викенд

Пон-чет

Викенд

Пон-чет

 

Пон-Нед

Викенд

Пон-чет

Двокреветна соба без балкон 2+0

66€

53€

90€

72€

 

98€

59€

49€

Еднокреветна соба без балкон

107€

84€

154€

120€

 

172€

93€

73€

Двокреветна соба со балкон 2+1

53€

77€

106€

84€

 

118€

67€

55€

Еднокреветна соба со балкон

130€

98€

148€

189€

 

208€

109€

85€

Апартман Junior  

85€

67€

85€

94€

 

130€

74€

59€

Апартман

99€

77€

99€

110€

 

156€

85€

68€

Вип Апартман 2+0

101€

91€

176€

133€

 

190€

102€

79€

Цените се дадени по лице од вечер на ноќевање со појадок и вечера

Во цената е вклучено користење на термалната зона на хотелот, внатрешен и надворешен базен, надворешен базен за деца, Џакузи, солена соба, финска ауна, Кива сауна, инфразрвена сауна, парна бања, лакониум, фонтана со мраз, фитнес, шатл бус до жичара во Банско за време на ски сезоната

Новогодишна вечера (задолжителна) – 160, еур за возрасен 80 еур за дете од 7-13,99 години

Дете до 6.99 со двајца возрасни бесплатно

Дете од  7-13,99 – попуст 50%

Дете од  7-13,99 на редовен кревет – попуст 30%

Второ дете 7-13,99 во Апартман Junior  се сместува бесплатно

Возрасен на дополнителен кревет – попуст 30%

Baby cot – бесплатно со предходна резерваија.

Early Booking Discounts:                                                      

15% за резервации до  31.10.2018 и целосна уплата до 05.11.2018

10% за резервации до  30.11.2018 и целосна уплата до 05.12.2018                                                                         

 

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311