Комплекс Panorama 4* - Банско

30 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

ПАНОРАМА РЕСОРТ 4 * – Банско

www.panoramaresort.bg

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25%  за резервација и уплата до 15.09.2019 | 20%  за резервација и уплата до 30.10.2019

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12.2019-31.03.2020 (се комбинира со попуст за рана резервација)

Цените се по лице за 1 ноќевање

01.12-20.12.2019

21.12-27.12.2019

03.01-11.01.2020

28.12-02.01.2020

на база ПОЛУПАНСИОН

09.03-31.03.2020

12.01-23.01.2020

24.01-08.03.2020

мин. 4 ноќ.

Вид на сместување

 

 

мин. 3 ноќ.

 

Двокреветна соба

2+1

                                30 €

                      35 €

                       40 €

                        57 €

Студио

2+1/2+2

                                 31 €

                      36 €

                        41 €

                       58 €

Eдноспален апартман

2+2

                                32 €

                      37 €

                       42 €

                       59 €

Двоспален апартман

4+2

                                32 €

                      37 €

                       42 €

                       59 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)

Дополнителни услови : 

 Деца до 5.99 год. – бесплатно

 Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

 Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

 Возрасен на дополнително легло – 25% попуст

 За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми.

 Доплата за новогодишна вечера : возрасен 80€, дете 40€  (незадолжително)

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311