Хотел Grami 3* - Банско

19 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Хотел ГРАМИ 3*
Зима 2019/20

GRAMI 3* – Банско

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

 10% за резервација и уплата до 15.11.2019 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2020)

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 | 03.01-31.03.2020 (не се комбинира со попуст за резервација)

Цените се по лице за 1 ноќевање

01.12-28.12.2019

03.01-07.01.2020

29.12-02.01.2020

08.01-31.01.2020

01.02-10.02.2020

 

Вид на сместување

11.02-31.03.2020

   

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Двокреветна соба

2+1

                 19,00 €

                 21,00 €

                  36,00 €

Апартман

2+2

                20,00 €

                22,00 €

                  38,00 €

ПОЛУПАНСИОН

Двокреветна соба

2+1

                 25,00 €

                27,00 €

                  41,00 €

Апартман

2+2

                26,00 €

                28,00 €

                  43,00 €

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг.

Дополнителни услови : 

 Деца до 6.99 год. – бесплатно

 Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст

 Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) :  на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311