Хотел Maria Antoaneta 3* - Банско

21 Евро

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Локација : 200 м од жичарницата

Хотел лоциран во живописниот предел на Банско, во подножјето на планината, во близина на почетната станица на гондолата. Идеален за семејни и ски одмори, за романтично бегство од секојдневието. Нуди можност за рекреација и спортување. Располага со перфектно опремени апартмани и тераси со прекрасен поглед. Во склоп на хотелот има ресторан, лоби, паркинг, ски гардеробер. СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, фитнес, сауна, парна бања, турска бања,  масажи и спа процедури.

MARIA ANTOANETA RESIDENCE 3* – Банско

www.maria-antoaneta.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 10.10.2019 | 15% за резервација и уплата до 10.11.2019

 10 % за резервација и уплата до 10.12.2019

 

Цените се по лице за 1 ноќевање

01.12-12.12.2019

13.12-26.12.2019

27.12-02.01.2020

03.01-11.01.2020

06.03-30.04.2020

12.01-05.03.2020

   

Вид на сместување | Период на престој

       

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Двокреветна соба

2+0

                           21,00 €

                24,00 €

                  50,00 €

                  28,00 €

Еднокреветна соба

1

                          39,00 €

                44,00 €

                  91,00 €

                 48,00 €

Јуниор сјуит

2+1

                           22,00 €

                25,00 €

                  53,00 €

                  29,00 €

Јуниор сјуит со кујна

2+1

                           23,00 €

                26,00 €

                  54,00 €

                  30,00 €

Едноспален апартман

2+2

                           25,00 €

                28,00 €

                  56,00 €

                  32,00 €

Едноспален апартман со кујна

2+2

                          26,00 €

                29,00 €

                  57,00 €

                  33,00 €

Двоспален апартман

4+2

                           27,00 €

                30,00 €

                  58,00 €

                  34,00 €

Доплата за ПОЛУПАНСИОН –  За возрасен: 6 eвра на ден по лице; За деца  2-11.99 години 3 евра на ден 

Минимален престој : 27.12-11.01.2020 – 3 ноќевања

Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.

Дополнителни услови : 

 Деца до 1.99 год. – бесплатно

 Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

 Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

 Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – плаќа целосна сума

 Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

 За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

 Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни – 60€, дете од 2-11.99 год.- 30 €

 Доплата за подземен паркинг – 10€ на ден (се плаќа на рецепција)

 Доплата за бебешко креветче – 5€ на ден (се плаќа на рецепција)

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311