Хотел Perun Lodge 4* - Банско

32 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско  

PERUN LODGE 4* – Банско

www.perunlodge.bg

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 

20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 15% попуст за резервација до 31.10.2019 

10 попуст за резервација до 30.11.2019

 БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 и 19.01-20.04.2020

(Попустот за рана резервација и бонусите се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ. 

28.12-03.01.2020

04.01-18.01.2020

21.12-27.12.2019

01.12-20.12.2019

на база ПОЛУПАНСИОН

 

19.01-03.03.2020

04.03-20.04.2020

Студио

2+1

                     64€

                    40€

                     39€

                       32€

Едноспален апартман

2+2

                     75€

                    43€

                     42€

                       35€

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.

Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.

Дополнителни услови : 

 Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно

 Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 18€ на ден

 Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст

 Возрасен на дополнително легло  – 25% попуст

 Доплата за еднокреветна соба : 22€ на ден (не важи за 28.12-03.01.2020, не се пресметува попуст за рана резервација)

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€ (на 31.12 нема регуларна вечера)

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311