Хотел Perun Platinum&Casino 4* - Банско

32 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

PERUN PLATINUM HOTEL & CASINO 4* – Банско 

www.hotelperunbansko.com

Цените се по лице за 1 ноќ. 

29.11-20.12.2019

19.01-01.02.2020

21.12-27.12.2019

28.12-01.01.2020

на база ПОЛУПАНСИОН

05.01-18.01.2020

 

02.01-04.01.2019

 

 

02.02-28.03.2020

     

Двокреветна соба – економи

2+1

                                41 €

                     46 €

                        55 €

                       82 €

Двокреветна соба – без балкон

2+1

                                43 €

                     49 €

                       59 €

                       88 €

Двокреветна соба – со балкон

2+1

                                44 €

                      50 €

                        61 €

                       90 €

Јуниор сјуит *цена за 2 лица

2+2

                              108 €

                    122 €

                     146 €

                      218 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат,  паркинг, интернет.

Дополнителни услови : 

 Дете до 1.99 год. – бесплатно

 Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно

 Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст

 Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст

 Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно.

 Второ дете од 2-11.99 год. – 50% попуст

 Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311