Хотел Sunrise 4* - Банско

32 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Локација : 300 м од жичарницата

Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга. Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг. СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

SUNRISE 4* – Банско

www.hotelsunrisebansko.com

Цените се по лице за 1 ноќ. 

28.12-01.01.2020

02.01-22.02.2020

22.12-27.12.2019

01.12-21.12.2019

на база ПОЛУПАНСИОН

ноќевање

 

23.02-09.03.2020

10.03-31.03.2020

 

 

со појадок

     

Студио

2+1

                      60 €

                      36 €

                        35 €

                        32 €

Едноспален апартман

2+2

                      64 €

                      39 €

                       38 €

                        35 €

Двооспален апартман

4+2

                      55 €

                      36 €

                        35 €

                        32 €

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ →

/

7=6

7=6 / 6=5

7=5 / 6=5 / 5=4

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет

Дополнителни услови : 

 Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

 Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

 Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст

 За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311