St.George Ski & Spa

18 Евра

St.George Ski & Spa

GEORGE SKI & SPA

 

Период на престој 01.05.2017 – 30.09.2015

Не важи за следните дати 28.04-02,05 и 05.05-08.05.2017

 

 

Цената е дадена по лице во EUR

                   BB

(ноќевање со појадок)

 

HB

(ноќевање со појадок и вечера)

 

Двокреветна соба –

 Цена по лице

 

18 EUR

 

20 EUR

         

 

 

 

 

Доплата за додатен кревет во студио или апартман

                                                                                        

 

 

* деца до 5,99 години

          бесплатно

       

           бесплатно

 

 

студио

апартман

* дете од 6 – 12,99 год.

Доплата  4 EUR

Доплата  6 EUR

*  доплата за возрасен над 13 год во студио или апп со 1 спална

              12 EUR

            

                  18 EUR

         

 

Понудата не е валидна за празници и во периодот од 28.04. – 02.05. и од

05.05. – 08.05.

*Максимално сместување во двокреветна соба – 2 возрасни

**Максимално сместување во Студио - 2+1

*** Минимално сместување во Ап со 1 спална - 2 возрасни. Максимално сместување во  Ап со 1 спална -2+2

  • Дете на редовен кревет со еден возрасен во двокреветна соба или студио – 50 % од цената за 1 возрасен
  • SGL в двокреветна соба или студио – 70 % од цената за соодветното сместување
  • Доплаќање за сместување во студио- 5€ /на ден/за студио
  • Доплаќање за сместување во апартаман со 1 спална - 10€/на ден/за апп

 

 

Цените се по лице во ЕУР на ден и вклучуваат:

·         Соодветен број ноќевања со вклучен појадок или појадок и вечеря

·         Пијалок за  време на вечера – вода, безалкохолни пијалоци од пост микс апарат, наливен бугарски алкохол, вино и пиво..

·         Транспорт до црквата „Св. Троица” за празнична литургија

·         Празнична домашна пита со јајца

·         Затворен базен

·         Финска сауна

·         Арома сауна

·         Парна бања

·         Соба за релакс

·         Џакузи

·         Фитнес

·         Интернет

·         Детско катче

·         Паркинг

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат

St.George Ski & Spa
18 Евра