Вила Laki Будва

125 Евра

Вила Laki Будва

Б У Д В А

пакет автобуска програма на 7 ноќи

Vila  "LAKI"

Вила “Laki” се наоѓа во централниот дел на Будва на улица Мајнски пут на која што се наоѓаат повеќе хотели, ресторани, супермаркиети и на околу 300м од Словенска плажа. Вилата располага е со прекрасно уреден голем двор. Двокреветни соби на I и II кат опремени со сопствено купатило, балкон, фрижидер, гардеробер.. трокреветните соби се со еден брачен и единечен кревет, опремени со сопствено купатило, балкон, кујна, клима (вклучена во цената), Wi-Fi интернет и клима - БЕСПЛАТНО. 

Цена по лице за 7 ноќи со вклучен превоз

Вила
"LAKI"

Будва

термин 

ЈУНИ

ЈУЛИ

АВГУСТ

СЕП

18

25

02

09

16

23

30

06

13

20

27

03

бр. ноќи 

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

1/2 - 1/3 соби

125

145

165

175

 175

175

175

175

175

165

150

135

 

НАПОМЕНА

-  Цените се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз;

-  Термините во табелата се датите на поаѓање од Македонија. Сместувањето е наредниот ден;

-  Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
-  Дете до 6 год - БЕСПЛАТНО сместување, доплата само за превоз 25€;
-  Дете од 6 до 10 год -10% попуст од цената на возрасен;

-  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;

-  3-то лице плаќа, полн износ и се сместува на 3-то редовно легло;

-  Превоз од: Штип / Велес / Куманово / Скопје;

-  За патување со сопствен превоз -10€ од цената;

-  Автобусот ги остава/зема патниците на 50м од хотел Виногради и на околу 200м од вила Лаки;

-  Wi-Fi интернет - БЕСПЛАТНО!!

-  Туристичка такса 1€ од ноќевање /задолжителна/ се плаќа на лице место;

-  Патничко осигурување - 250мкд.

 

Превоз | ЦРНА ГОРА | Лето 2017

 

(Бар / Суто Море / Чањ / Петровец / Свети Стефан / Бечичи / Будва)

секоја НЕДЕЛА од 11.06 до 03.09.2017

40€ за возрасни / 30€ за деца до 10 год. / повратна

 

30€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. / еден правец

Време на поаѓање по градови од МАКЕДОНИЈА

 Град на поаѓање

 Mесто на поаѓање 

 Време на поаѓање

 Штип:

 (паркинг пред нова пошта)

22:15h

 Велес:

 (бензиска Макпетрол - кружен)

23:00h

 Куманово:

 (бензиска Макпетрол - автопат)

23:00h

 Скопје:

 (паркинг пред ВИП хотел / наспроти саем)

23:45h

Поаѓање од ЦРНА ГОРА

 Будва:

 

15:00h

 Бечичи:

 

15:15h

 Свети Стефан:

 

15:30h

 Петровец:

 

15:45h

 Чањ:

 

16:00h

 Суто Море:

 

16:15h

 Бар:

 

17:15h

НАПОМЕНА:  15мин пред поаѓање, состанок на групата.

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат