Вила Hristo Ксамил

95 Евра


Вила Христо

Се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот. Располага со трокреветни студија со можност за дополнително легло, кои се наоѓаат на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима,WI-FI .  * Цените се за наем на студио за 7 или 9 ноќевања , а плаќањето е во денари по курс 62 мкд. *  

Ксамил

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Годинава вашата одлука нека биде Ксамил и навистина нема да зажалите, бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење ... и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места. 

   

 

Термин

ноќевања

Студио     1/3+1

Студио   1/3

19.05 – 26.05.2018

7

95*

95*

26.05 – 02.06.2018

7

 105*

105*

02.06 – 11.06.2018

9

185

165

11.06 – 20.06.2018

9

215

195

20.06 – 29.06.2018

9

235

215

29.06 – 08.07.2018

9

315

275

08.07 – 17.07.2018

9

335

295

17.07 – 26.07.2018

9

335

295

26.07 – 04.08.2018

9

335

295

04.08 – 13.08.2018

9

335

295

13.08 – 22.08.2018

9

335

295

22.08 – 31.08.2018

9

305

265

31.08 – 09.09.2018

9

185

165

09.09 – 16.09.2018

7

 125*

105*

16.09 – 23.09.2018

7

105*

95*

 НАПОМЕНИ:

- За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по            извршената уплата, во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;

- Деца до 5.99 години дозволено да спие со родител на еден кревет,

- Климата е вклучена во цената;

- Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

- За хигиената на собите се грижат гостите;

- За  промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите.

10 % попуст за целосни уплати до 30  март  2018

Освен за смените обележани со *

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат