Апарт/Хотел Happy - Сончев Брег

34 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Апарт/Хотел Happy - Сончев Брег

 

Цена за Апартман

01.05-26.06   07.09-30.09

27.06-08.07      23.08-06.09

09.07-22.08

 

NB

NB

NB

Studio 2 pax

34,00

42,00

46,50

One bedroom apartment 2+2

54,00

62,00

69,00

3rd in studio/5th in APP1

15,00

15,00

18,00

Дете од 0-1.99 y.o

Baby cot 6€ од вечер

Дете 2-11.99 на додатен кревет во Studio

8€

10€

11€

Release/Cancellation period

3

5

7

Откажување - 50 % од вкупната сума

Payment: on confirmation

Депозит за штета: 100,00 euro се плаќа задолжително на рецепција

Configuration: сите студија и апартмани се со опремена кујна

Вклучено во цена: базен, лежалки и чадори на базен, baby cot

Цената е дадена за апартман

Депозит за штета (се плаќа на пристигнување) 50,00 евра за апартман (се враќа на денот на заминување доколку нема причинето штета).

Оддалеченост од плажа 500 метри

Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна.

Туристичка такса, на ден – 1,00 евро за возрасен.

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311