Апарт/Хотел Kassandra - Сончев Брег

34 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Апарт/Хотел Kassandra - Сончев Брег

 

ЦЕНАТА Е ДАДЕНА ПО APP или STUDIO

01.06-15.06 

16.06-30.06    29.08-30.09

01.07-28.08

 ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

NB

NB

NB

STUDIO min 2 pax

34,00€

40,00€

46,00€

APP one bedroom (min 2 AD / 2+2, 3 ADL)

54,00€

62,00€

67,00€

       

 

Цената е дадена по соба и вклучува: надворешен базен, лежалки и чадори на базенот.

 

Оддалеченост од плажа 250-300 метри.

Сите апартмани се со комплетно опремена кујна.

Депозит за штета - 100€ уплата на рецепција, се враќа на напуштање на апартманите

 

Услови за деца (2-12,99год.) и возрасни:

  • Доплата за baby cot - 6€ на ден
  • Доплата за дете во студио со 2 возрасни - 11€
  • Доплата за возрасен во студио 18€

 

Туристичка такса – 1,00 евро по лице, на ден.

 

Early Booking попуст: 10% за резервации направени до 15.04.2018, целосна уплата до 25.04.2018

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311