Хотел Aphrodite Сончев Брег

28 Евра


 

Хотел Aphrodite Сончев Брег

 

Тип на сместување

наем

20.05. - 10.06.2018

05.09. - 30.09.2018

11.06. - 09.07.2018

23.08. - 04.09.2018

10.07. - 22.08.2018

Studio за 2 лица                             

€ 28

€ 34

€ 48

One bedroom Apartment    за 4 лица

€ 39

€ 48

€ 58

Цените се дадени по соба од вечер за наем

Сместувањето може да биде или во комплексот 1 или 2

Користење на базен и лежалки на базен – бесплатно

Оддалеченост од плажа 200м/Оддалеченост од  Cacao Beach 1,5км

           Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна.

Туристичка такса, на ден – 1,00

Депозит за штета (се плаќа на пристигнување) 50,00 евра за апартман (се враќа на денот на заминување доколку нема причинето штета).

10% early booking попуст за резервации и целосна уплата до 30.04.2018

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311