Хотел Bohemi 3* - Сончев Брег

22 Евра


Хотел Bohemi 3* - Сончев Брег

 

Тип на сместување

20.05 - 31.05

15.09 - 20.09

ALL

01.06 – 15.06
09.09 – 14.09

ALL 

16.06 - 06.07
29.08 - 08.09

ALL

07.07 - 28.08 ALL

Двокреветна стандард

€ 24

€ 29

€ 37

€ 48

Двокреветна  Eco

€ 22

€ 27

€ 35

€ 45

Еднокреветна соба

€ 25

€ 32

€ 52

€ 65

Апартман со 2 спални за 4 лица

€ 84

€ 104

€ 140

€ 188

Цените се дадени по лице од вечер за алл инклузив освен за апартманот

Цената за сместување  е  дадена по апартман за две лица  сместување на минимум 2 лица возрасни RECOMMENDED

Користење на базен и лежалки на базен – бесплатно

Оддалеченост од плажа 100м/1мин. пешачење 

Дете до 2 год се сместува бесплатно

Прво дете од  2-11,99 год со двајца возрасни – бесплатно

дете од 2-11,99 год со 1 возрасен на регуларен кревет – плаќа 50%

Дете на регуларен кревет плаќа 50%

2 Деца на регуларен кревет со 1 возрасен плаќаат по 50%

Возрасен на дополнителен кревет има попуст  20% од редовната цена

Туристичка такса, на ден – 1,00

15% early booking попуст за резервации и целосна уплата до 31.03.2018

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311