Хотел Calypso 3*- Сончев Брег

28 Евра


Хотел Calypso 3*- Сончев Брег

 

Тип на сместување

10.05. - 05.06.2018 13.09. - 30.09.2018 

ALL

06.06. - 16.06.2018

03.09. - 12.09.2018

ALL

17.06. - 12.07.2018 25.08. - 02.09.2018

ALL

13.07. - 24.08.2018

ALL

Двокреветна соба

€ 28

€ 33

€ 45

€ 59

Двокреветна Ларџ

€ 30

€ 36

€ 48

€ 63

Апартман 1 спална

€ 53

€ 38

€ 50

€ 67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цените се дадени по лице од вечер за алл инклузив

Цената за сместување во двокревтна соба е дадена по лице

Во фамилијарна соба и апартман цената е дадена по лице (за 2 лица, другите плаќаат утврдено по условите на хотелот)

Користење на базен и лежалки на базен и фитнес – бесплатно

Оддалеченост од плажа 100м

Дете до 2 год се сместува бесплатно

Прво дете од 2-13,99 год со двајца возрасни – бесплатно

Второ дете од 2-13,99 год со двајца возрасни – 50%

Дете на регуларен кревет плаќа 100%

Возрасен на дополнителен кревет има попуст  20% од редовната цена

Туристичка такса, на ден – 1,00

15% early booking попуст за резервации и целосна уплата до 31.03.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311