Хотел Kalofer 4* Сончев Брег

15 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Хотел Kalofer 4* Сончев Брег

 

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

01.05-20.06                       13.09-30.09

21.06-15.07                 21.08-12.09

16.07-20.08

 ЦЕНА ПО ЛИЦЕ

BB

BB

BB

DBL Standard

15,00€)

22,00€)

30,00€)

DBL Superior

17,00€)

23,00€)

32,00€)

DBL luxury (6-ти и 7-ми кат)

20,00€)

26,00€)

34,00€)

SGL        

Доплата 50% од цената по лице

Доплата за HB (CHD 2-11,99 - 50%)

9,00

Период на откажување

3

5

7

Трошкови на откажување – 1 ноќ,  No Show - 2 ноќевања

CHD 0-1.99

бесплатно

1st дете 2-11,99 на допол. легло со 2AD

бесплатно

2nd дете 2-11,99 на дополн. легло со 2AD

50%

CHD 2-11,99 на регуларно легло

50%

Возрасен на дополнително легло

80%

Цената вклучува:  надворешен базен, чадори и лежалки.

 

Оддалеченост од плажата – 100 метри.

Туристичка такса – 1,00 евра по лице, од ден

 

Конфигурација: DBL standard - 2 pax, DBL Sup. - 2+2

 

10% за цените на BB за резервации направени до 10.04.2018, уплата до 10.05.2018

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311