Хотел Kotva 4* - Сончев Брег

15 Евра


Хотел Kotva 4* - Сончев Брег

 

Тип на сместување

15.05 - 05.06 08.09 - 30.09

ALL/ВВ

06.06 – 19.06

ALL/ВВ 

20.06 - 04.07
24.08 - 07.09

ALL/ВВ

05.07 - 23.08 ALL/ВВ

Двокреветна стандард

€ 31/15

€ 41/24

€ 54/32

€ 69/42

Еднокреветна соба

€ 38/22

€ 56/37

€ 68/48

€ 111/69

Апартман со 2 спални за 4 лица

€ 94/44

€ 124/74

€ 161/94

€ 188/125

 

Цените се дадени по лице од вечер за алл инклузив или ноќевање со појадок освен за апартманот каде цената е за 4 лица

Користење на базен и лежалки на базен – бесплатно

Оддалеченост од плажа 100м/1мин. пешачење

Доплата за вечера 9 еур- возрасен/5 еур за дете до 11,99 год

Дете до 2-5,99 год се сместува бесплатно

Прво дете од  2,99-11,99 год со двајца возрасни плаќа 50% на ВВ и 100% на алл

2 Деца на регуларен кревет со 1 возрасен плаќаат по 50%

Возрасен на дополнителен кревет има попуст  20% од редовната цена

Туристичка такса, на ден – 1,00

15% early booking попуст за резервации и целосна уплата до 31.03.2018

10% early booking попуст за резервации и целосна уплата до 20.05.2018

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311