Хотел Liani 3* - Сончев Брег

28 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Хотел Liani 3* - Сончев Брег

 

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

09.06-17.06  09.09-15.09

18.06-24.06      03.09-08.09

25.06-05.07     27.08-02.09

06.07-26.08

 ЦЕНА ПО ЛИЦЕ

ALL

ALL

ALL

ALL

DBL

28,00€

34,00€

42,00€

50,00€

TRPL

28,00€

34,00€

42,00€

50,00€

SGL без балкон

36,00€

42,00€

49,00€

59,00€

Апартман за 4 лица

108,00€

134,00€

158,00€

194,00€

Период на откажување (денови)

7

Трошкови на откажување - 1 ноќ

CHD до1,99 години

Бесплатно/baby cot со доплата

1st CHD 2-11.99 на доп.легло во DBL(2pax)/TRPL(3pax)

бесплатно

2nd CHD 2-11.99 на доп.легло со 2 AD во DBL 

50%

2nd CHD 2-11.99 со 3 AD во TRPL плаќа

50%

2 CHD 2-11.99 со 1 AD во DBL 

50% секое

CHD 2-11.99 на регуларно легло плаќа

100%

AD на дополнително легло во DBL/TRPL

80%

Цената е дадена по лице и вклучува:  надворешен базен, детски базен, лежалки и чадори на базенот, интернет во целиот хотел и околу базенот, пинг понг, пикадо, бадингтон, иглавиште за деца, паркинг.

Оддалеченост од плажа 300-350 метри.

Конфигурација: DBL - min 2AD/max 2+1/3AD, TRPL - min 3AD/max 3+1/4AD

Туристичка такса, на ден – 1,00 евро за возрасен.

Early Booking discount: 10% за резервации до 30.04.2018

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311