Хотел Ryor - Сончев Брег

12 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

 Хотел Ryor - Сончев Брег

 

 

Цена по лице од вечер – ноќевање со појадок BB

01.05-31.05

01.06-22.06

23.06-03.07

04.07-24.08

Вид на Сместување

m2

regular  beds

extra beds

min

max.

kitchenette

16.09-15.10

03.09-15.09

25.08-02.09

 

DBL

33

2

1

2

2+1/3AD

N/A

12,00

16,00

17,00

19,00

TRPL

38

3

 

3AD

3AD

N/A

12,00

14,00

16,00

19,00

Family room

42

3

1

4

2+2/4AD

N/A

37,00

70,00

48,00

55,00

Junior Suite 2 sobi

55

4

 /

4AD

4AD

N/A

50,00

54,00

64,00

74,00

Junior Suite – 5pax

55

5

/

5AD

2+3/5AD

 

60,00

67,00

80,00

92,00

Family Apartment 4

70

4

2

4AD

4+2/6AD

Y

60,00

60,00

65,00

74,00

Family Apartment 5 -7

85

6

2

5AD

5+2/7AD

Y

74,00

74,00

79,00

16,00

Доплата за полупансион

6,00

7,00

8,00

8,00

Доплата за  ALL

10,00

10,00

14,00

17,00

Release/Cancellation period

1

3

5

7

Туристичка такса  по лице - 1,00 euro

Вклучено по цена: надворешен базен, лежалки, чадори, паркинг, WiFi во собите и во цел хотел

Секоја соба поседува: фрижидер (тип minibar), клима, кабловска TV, WiFi, фен за коса

Children up to 1,99 yo

Free ili baby cot 4€

1st child up to 2-11,99 yo

free

2nd child up to 2-11,99 yo pays

50%

1st/2nd child 6-11,99 on extra bed

50% секој

1st adult on extra bed pays

Плаќа 80%

                       

 

Цената е дадена по лице од вечер и вклучува: надворешен базен, лежалки и чадори на базенот, паркинг.

 

Депозит за штета (се плаќа на пристигнување) – 100,00 евра по апартман (се враќа на денот на заминување доколку нема причинето штета).

 

ALL Inclusive вклучуваs:

08:00 - 10:00 појадок

12:00 - 14:00 ручек

16:00 - 16:30 попладневна закуска и сладолед

18:30 - 20:30 вечера

10:00 - 22:00 локални пијалоци (rakyia, vodka, gin, tequila, etc),  точено пиво чај, кафе сокови и минерална вода од апарат,

 

Туристичка такса – 1,00 евро по лице.

Early booking discounts: 10% за резервации до 30.04

Early booking discounts: 5% за резервации до 31.05

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311