Хотел Summer Dreams - Сончев Брег

33 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Хотел Summer Dreams - Сончев Брег

 

 

 

Цените се од вечер

10.05-10.06   05.09-30.09

11.06-07.07   24.08-04.09

08.07-23.08min 5 nights

 

NB

NB

NB

STUDIO

33,00€

36,00€

40,00€

Апартман со една спална

40,00€

52,00€

68,00€

Апартман со две спални

54,00€

64,00€

90,00€

Release/Cancellation period

7

14

21

Cancellation charges - 30%; No show - 50%.

Payments: 50% on confirmation, the rest 10 days prior arrival.

Comminity tax per person per day - 1,00 euro

Included: outdoor swimming pool, sunbed

Deposit for damages, paid on arrival - 50 euro (to be paid on spot and returned at the end of stay)

Light cleaning twice a week, linen & towels change once a week.

Configuration: Studio  - max 2AD, APP1 - max 4AD, APP2 - max 6AD (2baths)

Early booking discount: 10% за резервации и целосна уплата до 30.04.2018

Депозит за штета (се плаќа на пристигнување) 50,00 евра за апартман (се враќа на денот на заминување доколку нема причинето штета).

Оддалеченост од плажа 150-200 метри

Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна.

Туристичка такса, на ден – 1,00 евро за возрасен.

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311