Хотел Sunny & Golden Dreams Сончев Брег

34 Евра

Ви благодариме за довербата и изборот што го направивте

Хотел Sunny & Golden Dreams Сончев Брег

 

Цените се за Апартман

01.05-26.06   07.09-30.09

27.06-07.07      26.08-06.09

08.07-25.08

 

NB

NB

NB

Studio 2 pax

34,00€

42,00€

46,00€

One bedroom apartment 2+2

54,00€

50,00€

59,00€

Two bedroom apartment 4+2 Golden Dreams

49,00€

59,00€

69,00€

3rd in studio/5th in APP1

5,00

5,00

5,00

Release/Cancellation period

3

5

7

Откажување - 50 % од вкупната сума

Payment: on confirmation

Депозит за штета по лице: 50,00 euro се плаќа задолжително на рецепција

Configuration: сите студија и апартмани се со опремена кујна

Вклучено во цена: базен, лежалки и чадори на базен, baby cot

Цената е дадена за апартман

Депозит за штета (се плаќа на пристигнување) 50,00 евра за апартман (се враќа на денот на заминување доколку нема причинето штета).

Оддалеченост од плажа 300 метри

Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна.

Туристичка такса, на ден – 1,00 евро за возрасен.

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311