Хотел Tia Maria - Сончев Брег

12 Евра


 

 Хотел Tia Maria - Сончев Брег

 

Тип на сместување

01.05. - 10.06.2018    08.09. - 30.09.2018          BB

11.06. - 03.07.2018   26.08. - 07.09.2018  BB

04.07. - 25.08.2018 BB

Двокреветна соба

€ 12

€ 18

€ 27

Еднокреветна соба

€ 18

€ 30

€ 55

Фамилијарна соба

( 4 + 1 лице)

€ 31

€ 50

€ 76

Апартман (4 + 1 лице)

€ 38

€ 64

€ 94

 

Цените се дадени по лице од вечер за ноќевање со појадок

Цената за сместување во двокревтна соба е дадена по лице

Во фамилијарна соба и апартман цената е дадена по лице (за 2 лица, другите плаќаат утврдено по условите на хотелот)

Користење на базен и лежалки на базен – бесплатно

Оддалеченост од плажа 250м/Оддалеченост од  Cacao Beach 1,5км

Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна.

Доплата за полупансион 8 еур – визрасен, дете – 4 еур на ден

Доплата за алл инклузив 16 еур – визрасен, дете – 10 еур на ден

Дете до 2 год се сместува бесплатно

Прво дете од 2-11,99 год со двајца возрасни – бесплатно

 Второ дете од 2-11,99 год со двајца возрасни – 50%

Доплата за возрасен на регуларен кревет во апартман или фамилијарна соба 17 еур

Возрасен на дополнителен кревет има попуст  20% од редовната цена

Туристичка такса, на ден – 1,00

Депозит за штета (се плаќа на пристигнување) 50,00 евра за апартман (се враќа на денот на заминување доколку нема причинето штета).

10% early booking попуст за резервации и целосна уплата до 15.04.2018

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311