Вила Manos Studios Паралија

22 Евра


 

Вила Manos Studios Паралија 

 

Вид на Сместување

  01.05 – 31.05

    01.10 – 31.10

01.06 – 16.06

09.09 – 30.09

   17.06 –30.06

   01.09 – 08.09

01.07-31.08.

Двокреветно студио 1/2    

22 €

29 €

35 €

44 €

Трокреветно студио 1/3        

28 €

35 €

40 €

50 €

Апартман за  (4 – 5)  лица

35 €

44 €

50 €

68 €

 

 

Цените се дадени од вечер за наем на студио.

Дете до  6 год се сместува бесплатно.

Секое студио има балкон, купатило, кујна, A/C, TV. WI-FI

Локација. 250м од плажа.

Климата се доплаќа 5 еур на ден

 

За сместување помалку од 3 ноќевања, цената се зголемува за 10%.

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.2016) – 5 ноќевања.

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат