Вила Pavlos Паралија

23 Евра


 

Вила Pavlos Паралија

 

Вид на Сместување

  01.05 – 31.05

    01.10 – 31.10

01.06 – 16.06

09.09 – 30.09

   17.06 –30.06

   01.09 – 08.09

01.07-31.08.

Двокреветно студио 1/2    

23 €

29 €

35 €

46 €

Трокреветно студио 1/3        

28 €

35 €

40 €

50 €

Апартман за (4 – 5)  лица

36 €

44 €

50 €

66 €

 

Цените се дадени од вечер за наем на студио.

Дете до  6 год се сместува бесплатно.

Секое студио има балкон, купатило, кујна, A/C, TV. WI-FI

Локација. 200м од плажа.

Климата се доплаќа 5 еур на ден

 

Туристичките такси доколку  бидат воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување  

 

Попуст за рана резервација 10% за резервации и  целосна уплата до 30.04.2018 

 

Минимум сместување во висока сезона (01.07-31.08.2016) – 5 ноќевања.

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311


Може да ви се допаднат