Вила House Doris Studios - Калитеа

35 Евра


Вила House Doris Studios - Калитеа 

 

Калитеа е идеално место за сите туристи кои сакаат да уживаат во кристално чистата вода и белата песок на плажата која скоро секоја година е наградувана со плаво знаменце. Калитеа сместена во прекрасната околина опкружена со борови дрва Ви овозможува да уживате во многубројните, таверни, кафе барови, бутици,  дискотеки и ноќни клубови кои ги привлекуваат туристите од сите околни места со што се вбројува во еден од најзабавните градови на Халкидики, а разновидните продавници и бутици нудат можност за шопинг интересен за туристите од сите возрасти.

 

Вид на Сместување

01.06-29.06.

30.06-20.07.

21.07 -31.08.

01.09-10.09

Студио (2 лица)

35 €

54 €

60 €

35 €

Студио (3 лица)

42 €

60 €

70 €

42 €

 

Цените се дадени од вечер, за студио. 

Сите студија располагаат со спална, купатило, комплетно опремена кујна, балкон, клима и ТВ.

Оддалеченост од плажа: 200 метри.

 

Туристичките такси доколку  бидат воведени во Грција од 01.01.2018 год. не се вклучени во цената, и ќе бидат наплатени во самите апартмани/хотели на денот на сместување  

 

 

 

 

 

Ви треба помош ?

Поврзете се со нас на телефон: 034 330 311 Моб 078 340 311 Работно Време 10:00 - 19:00

+389 (0)78 340 311